Likvidace vozidel Plzeňský kraj

Likvidace vozidel Plzeňský kraj — to je ideální služba pro ty z vás, kteří mají před domem staré nepoužitelné vozidlo a neví co s ním. A přitom jediné co stačí udělat je zavolat na náš dispečink na telefonu 731 470 706 , a objednat si ekologickou likvidaci vozidla. Ano opravdu jediný váš telefonát stačí a naši operátoři a operátorky po zjištění základních informací a stanovení odměny za vaše vozidlo zajímavé na náhradní díly, která se pohybuje v rozmezí 500–12.000,- Kč a závisí na využitelnosti náhradních dílu s vozidla k ekologické likvidaci a atraktivitě vozu vás spojí s naším specialistou na likvidaci vozidel Plzeňský kraj, s kterým domluvíte zbývající podrobnosti jako termín odtahu a bližší specifikace vašeho konkrétního případu. U aut nezajímavých na náhradní díly se cena odměny odvíjí od aktuálních výkupních cen železa v ČR a je to 0-500Kč za vozidlo nezajímavé na náhradní díly.Tak jednoduše to funguje u naší likvidace vozidel Plzeňský kraj. Likvidujeme vše — automobily, dodávky, nákladní vozy ale i zemědělskou ale i jinou techniku. Neváhejte a obraťte se na nás s jakýmkoliv dotazem.

volejte nonstop

731 470 706

Ekologická likvidace autovraků ZDARMA
celá ČR

Odtah
ZDARMA
celá ČR

Vystavení protokolu
o ekologické likvidaci
ZDARMA

Odměna
500 — 12.000,- Kč
za každý kompletní autovrak
*

EXTRA
výkup aut
celá ČR
**

* výše odměny závisí na využitelnosti náhradních dílů z likvidovaného autovraku, typu a stáří — k ekologické likvidaci vozidel přijmeme ale i nekompletní vozidlo / u aut nezajímavých na náhradní díly se cena odměny odvíjí od aktuálních výkupních cen železa v ČR a je to 0-500Kč za vozidlo nezajímavé na náhradní díly
** výkup aut, dodávek a nákladních vozidel neurčených k eko likvidaci za nejvyšší možné ceny — převzetí právní odpovědnosti — platba ihned na ruku — přijedeme, oceníme, vyplatíme, odvezeme

Ekologická likvidace vozidel Plzeňský kraj

Ekologická likvidace vozidel Plzeňský kraj to je nejenom Ekologická likvidace vozidel Plzeň, ale i likvidace v ostatních městech a obcích Plzeňského kraje ale i celé ČR — namátkou vyjmenujeme pár lokalit, kde jsme vám k dispozici : výkup vozidel Plzeň, ekologická likvidace vozidel Třemošná, výkup aut Město Touškov, likvidace aut Horní Bříza, Všeruby, ekologická likvidace autovraků Kaznějov, Plasy, Kralovice, výkup aut Rokycany, Zbiroh, likvidace vozidel Nýřany, ekologická likvidace Tachov, likvidace aut Starý Plzenec, výkup aut Dobřany, Domažlice, Klatovy, Horažďovice, výkup aut Sušice, Kožlany, Manětín, Hrádek, Mýto, Radnice, Mirošov, Bezdružice, Planá, Stříbro, Bor, Přimda, Přeštice, Stod, Holýšov, Staňkov, Horšovský Týn, Bělá nad Radbuzou, Poběžovice, Spálené Poříčí, Blovice, Nepomuk, Kdyně, Švihov, Měčín, Plánice, Janovice nad Úhlavou, Nýrsko, Hartmanice, Železná Ruda a Kašperské hory — ale i všechny ostatní města a obce Plzeňského kraje a celé ČR — zde je vám k dispozici ekologická likvidace vozidel Plzeňský kraj.

Ihned se Vám ozve náš specialista na ekologickou likvidaci vozidel Plzeňský kraj, který bude mít váš případ na starosti a probere s vámi zbývající detaily týkající se vašeho případu a domluví s vámi termín odtahu vašeho vozidla, tak aby vám co nejvíce vyhovoval. No a pak již jen ve stanovený čas přijede jeden z našich více než 135 odtahových vozů a odveze vaše vozidlo k ekologické likvidaci vozidel Plzeňský kraj. Řidič vám ihned vyplatí předem domluvený bonus za vaše vozidlo.

A jediné co vám ještě zbývá je vyřazení vozidla z evidence dopravního inspektorátu a k tomuto úkonu potřebujete protokol o provedené ekologické likvidaci vozidla Plzeňský kraj, který máte od nás + SPZ a velký TP.

Výkup vozidel Plzeňský kraj

Výkup vozidel Plzeňský kraj je zde pro vás nonstop na tel. 731 470 706 Výkup vozidel Plzeňský kraj — výkupy AUTO+MOTO+TIR+stavební a zemědělské stroje — celá ČR.

Odtahová služba Plzeňský kraj

Naše odtahová služba Plzeňský kraj — nonstop odtah vozidel po Plzeňském kraji + celá ČR + EU — volejte na tel. 731 470 706 — rádi vám vyjdeme vstříc — odtah Plzeňský kraj je zde pro vás.

Odtahujeme a ekologicky likvidujeme vozidla po celé České republice

telefon  731 470 706
email  info@likvidacevozidelpardubice.cz

Ceník služeb

Volejte po-pá 8-17h.

Ochrana osobních údajů / cookies    Seznam partnerů

MAB reality s.r.o., Holečkova 789/49, 150 00 Praha 5, Smíchov
IČO: 28492676, DIČ: CZ28492676
spisová značka: C 145565 vedená u rejstříkového soudu v Praze

©2020  www.likvidacevozidelpardubice.cz